Rezerwacja

Zapłać bezpiecznie online

Przyjazd
Wyjazd
Liczba osób
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-18 Dziecko
-
+
wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Rewal

icondesc

NADMORSKA MIEJSCOWOŚĆ

Rewal to nadmorska miejscowość ukochana od lat przez turystów z Polski i z zagranicy. Dzięki swojej różnorodności przyciąga zarówno turystów szukających ciszy i spokoju, ceniących spacery po plaży i relaksujący szum fal jak i tych, którzy chcą spędzić wakacje bardziej aktywnie.
W sezonie letnim w Rewalu organizowanych jest wiele imprez kulturalnych, rozrywkowych i sportowych dla dorosłych i dla dzieci. W miejscowym amfiteatrze odbywają się koncerty gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady, a także występy grup kabaretowych oraz przedstawienia dla dzieci.
Rewal to doskonała infrastruktura. Nowe chodniki i nadmorski deptak umilą każdy spacer, a zachód słońca podziwiany z tarasów widokowych w centralnej i zachodniej części Rewala będzie jego znakomitym uwieńczeniem.

icondesc

RÓŻNORODNOŚĆ

Rewal to także różnorodność smaków. W cały mieście znajdują się dziesiątki restauracji, barów, smażalni i kawiarenek, w których każdy, nawet najbardziej wymagający urlopowicz znajdzie coś dla siebie.

Turyści spragnieni aktywnego wypoczynku także nie będą się nudzić. W Rewalu znajduje się hala sportowa, pełnowymiarowe, oświetlone i podgrzewane boisko do piłki nożnej, korty tenisowe, a także stadnina koni. Wybrzeże rewalskie charakteryzuje najwyższy w Polsce klifowy brzeg, dlatego jest to najlepsze w Polsce miejsce do uprawiania paralotniarstwa.
Atrakcjami, które spodobają się najmłodszym są z pewnością Park Wieloryba, Bajkowa Chata i Zombieland.

icondesc

DO POBLISKICH MIEJSCOWOŚCI

Do pobliskich miejscowości (np. Trzęsacza czy Niechorza) możemy dotrzeć pieszo lub Kolejką Wąskotorową. W sezonie letnim z myślą o turystach przygotowywane są specjalne składy np. otwarte wagony i parowóz - tzw. ciuchcia Retro. Zabytkowy dworzec z przełomu XIX i XX w. znajduje się w południowej części Rewala.Przez Rewal przebiega Nadmorski Szlak Turystyczny im. Czesława Piskorskiego – Europejski Szlak Dalekobieżny E-9 (prowadzący przez Świnoujście, Dziwnów, Rewal, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg).

2019 © Copyright Pomerania

design by : LEMONPIXEL.pl Booking by : HOTRES.pl